Testenine s piščancem v smetanovi omaki

Pripravite testenine s piščancem v kremasto omako je zelo preprosta, vendar je rezultat krepko, okusno jed, ki bo zmagala nad vašim gospodinjstvom.

Obstajajo različne testenine s piščancem v kremasti omaki. Omako se lahko med kuhanjem, na koncu ali pri razstavljanju na ploščah, kombinira z mesnimi sestavinami in testeninami. Testenine lahko dopolnimo z vsemi vrstami izdelkov, ki mu dajo edinstvene barvne odtenke. Predstavljamo vam 4 različice te posode.

Testenine s smetanovo omako in piščancem

Sestavine:

Priprava

Našli smo filete z majhnimi kockami ali kockami, čebulo - četrtino prstov, korenje - polkrog. Te proizvode sperite v olju. Po 5 do 6 minutah vlijemo v kremo, dodamo curry, paprika, sol in obara približno 25 minut. Vlijemo v moko - količina je nastavljiva glede na vrsto omake. Če je tekoča, damo več moke. Če je debel - zelo malo. Če je omaka preveč gosta, jo razredčite z vodo ali smetano.

Voda iz testenin, s poudarkom na informacijah na embalaži. Ponavadi traja 10-14 minut. Nato ga solimo in potresemo z oljem. Na ploščah najprej položimo pasto, nato pa piščanca z omako.

Fettuccine testenine s piščancem v kremastem omako

Sestavine:

Priprava

Fried piščančji kumar z rastlinskim oljem. Minut za 5 do pripravljenosti dodamo kocko in čebulo.

Melite maslo v drugem koritu. Zalijemo moko. Nadaljujte z ogrevanjem mešanice in ves čas pomešajte, razbijte kepe. V kremo vlijemo. Mešamo približno 3 minute, ne pozabite, da jo premešate. Almond je zdrobljen in vlije v omako. Tam smo poslali sol in timij. Omaka je pripravljena.

Fettuccin zavrite 11 minut. Na ploščo testenin, nato piščančji kumar in prelijemo vse omake.

Testenine s prekajenim piščancem v kremastem omako

Sestavine:

Priprava

Kuhali smo penne. Ko so pripravljeni, pustite 60 ml juhe, preostanek pa se izsuši skozi cedilo.

V ponev segrejte maslo s česnovimi klinčki, narežite na polovice. Ko se česen začne zlati, ga odstranimo. Kremo vlijemo v ponev. Solim in sezono mešanico. Dodajte čakajočo decokcijo. Mešanje. Kuhamo minuto 3. Postavili smo penne sesekljane dimljene piščance, zdrobljene oljke. Ogrevamo in izklopimo ogenj.

Italijanske testenine s piščancem v kremastem omako

Sestavine:

Priprava

Piščančji file pere, razrežemo na trakove. Dodajte sol, poper in popržite maslo. Nastavili smo kuhati fusilli.

Medtem ko so ti izdelki pripravljeni, izdelujemo omako. Talite maslo tako, da ga položite v drugo posodo (že že ocvrti file). Odstranite lupino od limone in jo zdrobljeno dodajte maslu. Tukaj postavljamo tudi sesekljane česnovke. Ogrevamo vse, mešamo. V kremo vlijemo. Solim. Rahli smo. To bo trajalo približno 3 minute. Vlijemo v omako naribanega parmezana in kuhamo še 5 minut. Bodite prepričani, da se premešate. Združujemo omako s piščancem, testeninami - sedaj lahko začnete degustacijo.